LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 30m LSZH G657B3 průměr 3mm, barva bílá


LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 30m LSZH G657B3 průměr 3mm, barva bílá Typ konektoru: SC Standard leštění: APC Typ vlákna: G657B3 Typ optického vlákna: single-mode (SM) Průměr vlákna: 9/125 µm Konstrukce kabelu: SIMPLEX Průměr kabelu: 3,0 mm Povlak: LSZH Vložný útlum: < 0,20 dB Zpětná ztráta: > 60 dB Provozní teplota: -40 – 85 °C Minimální poloměr ohybu: 5 mm Barva bílá Délka

EAN: 5901969430783

Výrobce: Lanberg

Popis produktu

LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 30m LSZH G657B3 průměr 3mm, barva bílá

Typ konektoru: SC
Standard leštění: APC
Typ vlákna: G657B3
Typ optického vlákna: single-mode (SM)
Průměr vlákna: 9/125 µm
Konstrukce kabelu: SIMPLEX
Průměr kabelu: 3,0 mm
Povlak: LSZH
Vložný útlum: < 0,20 dB
Zpětná ztráta: > 60 dB
Provozní teplota: -40 – 85 °C
Minimální poloměr ohybu: 5 mm
Barva bílá
Délka kabelu: 30m

Optické kabely

V naší kategorii Elektronika + IT najdete široký výběr optických kabelů, které jsou nezbytnou součástí moderních komunikačních sítí. Optické kabely poskytují rychlé a spolehlivé přenosy dat, což je klíčové pro efektivní fungování vašich elektronických zařízení. V našem sortimentu naleznete různé typy optických kabelů, včetně jednovláknových a vícevláknových variant, které odpovídají vašim individuálním požadavkům a potřebám. Naše optické kabely jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, které zajišťují vysokou odolnost a stabilitu přenosů dat. Navíc, naše produkty splňují nejnovější standardy a požadavky v oblasti optických technologií. Připojte se k modernímu světu rychlého internetu a spolehlivé komunikace pomocí našich výkonných optických kabelů. Vyberte si ten, který nejlépe vyhovuje vašim požadavkům a zajistěte si kvalitní přenos dat bez kompromisů.

  • icon
    Snadné vrácení
  • icon
    Kvalitní servis
  • icon
    Originální produkt
Kolik stojí LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 30m LSZH G657B3 průměr 3mm, barva bílá?
Momentálně je zboží v akci za cenu 263 Kč
V jaké kategorii mám produkt hledat v eshopu?
Produkt je zařazen v kategoriích Elektronika + IT > Kabely a konektory > Optické kabely

FrontStage optický kabel Toslink F05, 5 m FrontStage optický kabel Toslink F05, 5 m

5 metrů dlouhý optický Toslink kabel, F05 na F05, s průměrem 2,2 mm.Například pro připojení DVD přehrávačů, Blu-ray přehrávačů nebo herních konzolí se systémy domácího kina.

Do obchodu
FrontStage optický kabel Toslink F05, 1 m FrontStage optický kabel Toslink F05, 1 m

Připojení: konektor Toslink F05 ke konektoru Toslink F05. Délka kabelu: 1 metr Připojení: můžete připojit např. DVD nebo Blue-Ray přehrávače, herní konzole k systémům domácího kina. Průměr: 6 mm Stereo Barva: černá

Do obchodu
LANBERG optický patch cord MM LC/UPC-LC/UPC duplex 1m LSZH OM3 50/125 průměr 3mm, barva cyan LANBERG optický patch cord MM LC/UPC-LC/UPC duplex 1m LSZH OM3 50/125 průměr 3mm, barva cyan

LANBERG optický patch cord MM LC/UPC-LC/UPC duplex 1m LSZH OM3 50/125 průměr 3mm, barva cyan Typ konektoru: LC Standard leštění: UPC Typ vlákna: OM3 Typ optického vlákna: multimode (MM) Průměr vlákna: 50/125 µm Konstrukce kabelu: DUPLEX Průměr kabelu: 3,0 mm Povlak: LSZH Vložný útlum: < 0,20 dB Zpětná ztráta: > 30 dB Provozní teplota: -40 – 85 °C Minimální poloměr ohybu: 7,5 MM Barva: Aqua Délka

Do obchodu
LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-LC/UPC simplex 2m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-LC/UPC simplex 2m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá

LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-LC/UPC simplex 2m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá Typ konektoru: LC Standard leštění: UPC Typ vlákna: G657A1 Typ optického vlákna: single-mode (SM) Průměr vlákna: 9/125 µm Konstrukce kabelu: SIMPLEX Průměr kabelu: 3,0 mm Povlak: LSZH Vložný útlum: < 0,20 dB Zpětná ztráta: > 60 dB Provozní teplota: -40 – 85 °C Minimální poloměr ohybu: 10 mm Barva: Žlutá Délka

Do obchodu
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 20m LSZH G657A2 průměr 3mm, barva bílá LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 20m LSZH G657A2 průměr 3mm, barva bílá

LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 20m LSZH G657A2 průměr 3mm, barva bílá Typ konektoru: SC Standard leštění: APC Typ vlákna: G657A2 Typ optického vlákna: single-mode (SM) Průměr vlákna: 9/125 µm Konstrukce kabelu: SIMPLEX Průměr kabelu: 3,0 mm Povlak: LSZH Vložný útlum: < 0,20 dB Zpětná ztráta: > 60 dB Provozní teplota: -40 – 85 °C Minimální poloměr ohybu: 8 mm Barva bílá Délka

Do obchodu
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/UPC simplex 3m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/UPC simplex 3m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá

LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/UPC simplex 3m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá Typ konektoru: SC Standard leštění: APC ; UPC Typ optického vlákna: single-mode (SM) Průměr vlákna: 9/125 µm Konstrukce kabelu: SIMPLEX Průměr kabelu: 3,0 mm Povlak: LSZH Vložný útlum: < 0,20 dB Zpětná ztráta: > 60 dB Provozní teplota: - 40 – 85 °C Minimální poloměr ohybu: 10 mm Barva: Žlutá Délka kabelu:

Do obchodu
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 0,25m OM4 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 0,25m OM4

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM OM4 Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze

Do obchodu
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 0,5m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 0,5m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely

Do obchodu
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 15m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 15m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely

Do obchodu
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 15m OM4 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 15m OM4

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM OM4 Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze

Do obchodu
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely

Do obchodu
Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 MM 1m OM3 Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 MM 1m OM3

Optický pack kabel duplex LC-ST Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely

Do obchodu
Optický patch kabel duplex ST-ST 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex ST-ST 50/125 MM 3m OM3

Vlastnosti * Délka kabelu: 3m Typ konektorů * Konektor 1: ST Male * Konektor 2: ST Male Záruka: 24 měsíců

Do obchodu
LANBERG TOSLINK M / M optický kabel 3m LANBERG TOSLINK M / M optický kabel 3m

LANBERG TOSLINK M / M optický kabel 3m Kabel Toslink umožňuje propojit různá audio zařízení, jako jsou domácí kina, soundbary atd., se zařízeními přenášejícími signál, jako jsou konzole, televizory. Díky použití nejkvalitnějších materiálů jsou kabely mimořádně odolné a poskytují vynikající kvalitu zvuku. Specifikace: - Konektory: 2 x samec Toslink - Přenos zvuku - Barva: černá - Délka kabelu: 3

Do obchodu
Delock Aktivní optický kabel HDMI 8K 60 Hz 20 m Delock Aktivní optický kabel HDMI 8K 60 Hz 20 m

Tento kabel od Delocku se používá k připojení zařízení s rozhraním HDMI, jako jsou monitory nebo TV, k PC nebo notebooku. Tento aktivní optický kabel je obvzláště tenký a může přenášet signály bez ztráty na delší vzdálenosti. Specifikace • Konektor: 1 x HDMI-A samec > 1 x HDMI-A samec • High Speed HDMI specifikace • Optický kabel s nízkou degradací signálu • Není ovlivněn elektromagnetickým rušením •

Do obchodu
Delock Aktivní optický kabel HDMI 8K 60 Hz 10 m Delock Aktivní optický kabel HDMI 8K 60 Hz 10 m

Tento kabel od Delocku se používá k připojení zařízení s rozhraním HDMI, jako jsou monitory nebo TV, k PC nebo notebooku. Tento aktivní optický kabel je obvzláště tenký a může přenášet signály bez ztráty na delší vzdálenosti. Specifikace • Konektor: 1 x HDMI-A samec > 1 x HDMI-A samec • High Speed HDMI specifikace • Optický kabel s nízkou degradací signálu • Není ovlivněn elektromagnetickým rušením •

Do obchodu
PremiumCord Ultra High Speed HDMI 2.1 optický kabel 8K@60Hz 4K@120Hz 7m zlacený PremiumCord Ultra High Speed HDMI 2.1 optický kabel 8K@60Hz 4K@120Hz 7m zlacený

Optický HDMI 2.1 Ultra High Speed 8K@60Hz nebo 4K@120Hz kabel slouží pro spojení dvou audio/video zařízení přes moderní HDMI rozhraní, jako je např. HD-DVD/BluRay přehrávač a LCD/Plazma televizor. kabel přenáší digitální zvuk i obraz a podporuje digitání ochranu obsahu HDCP. - HDMI 2.1 Ultra High Speed aktivní optický fiber kabel, podporuje HDMI2.1 nebo nižší HDMI2.0 a HDMI1.4 - Podporuje Ultra High

Do obchodu
Produkty

Populární produkty

Divero Černý botník - zásuvný systém
1 550 Kč
* Uváděná cena platí pro 20.05.2024
Product Images
Sleva 19%
Potah Stella na ušák s podsedákem
999 Kč
* Uváděná cena platí pro 20.05.2024
Product Images
Sleva 30%
Pulovr z originálního úpletu
449 Kč
* Uváděná cena platí pro 20.05.2024
Product Images
Doručení zdarma
Product Images
Doručení zdarma
TRIUMPH ADLER 4462610116 - originální
5 028 Kč
* Uváděná cena platí pro 20.05.2024
Holínky URAN, vel. 37
210 Kč
* Uváděná cena platí pro 15.05.2024
Bačkory Milami 226-6ROBOT Blue Velikost: 20
519 Kč
* Uváděná cena platí pro 20.05.2024
Kalhoty s laclem ARDON®COOL TREND modré | H8102/44
468 Kč
* Uváděná cena platí pro 20.05.2024
Kalhoty ARDON®SUMMER tmavě šedé zkrácené | H6123/2XL
671 Kč
* Uváděná cena platí pro 20.05.2024
Tričko ARDON®LIMA antracitové | H13162/S
131 Kč
* Uváděná cena platí pro 20.05.2024
SEP 540BT WH TWS sluchátka do uší SENCOR
299 Kč
* Uváděná cena platí pro 20.05.2024
Product Images
Sleva 35%
Pohodlné pánské pantofle
419 Kč
* Uváděná cena platí pro 20.05.2024
Sada 2 legín s pružným pasem
798 Kč
* Uváděná cena platí pro 20.05.2024
CENTROPEN - Fixy2510 Just Perfect, sada 18 ks
70 Kč
* Uváděná cena platí pro 20.05.2024
MODELS - Malířská sada Krtečkovo plátýnko
95 Kč
* Uváděná cena platí pro 20.05.2024
Proč my

Proč si nás lidé vybírají

Service
Rychlé dodání

Po celé ČR

Service
Zabezpečená platba

100% zabezpečení platby

Service
Snadná reklamace

Snadná reklamace zboží

Service
Podpora

Podpora na telefonu a emailu